Kyokushin karate diákolimpiai elődöntő

A tavaszi időszakunk egyik kiemelkedő eseménye a diákolimpiai rendezvénysorozat, amelynek elődöntőjén a 11.kerületi karate csapat 2 aranyérmet, 3 ezüstérmet és 4 bronzérmet szerzett.

A március elején, Várpalotán megrendezésre kerülő diákolimpiai elődöntőn 420 induló vett részt, ahol az újbudai csapat eddigi legnagyobb létszámával, 20 versenyzővel képviselte magát. A március végén, Veszprémben megrendezésre kerülő országos döntőre a csapat nagy része továbbjutott.

Innen is köszönjük a segédedzők (Bányász Diána, Kiskó Pálma, Járfás Kristóf) áldozatos munkáját.

Részletes eredmények:

Kategória Helyezés Név Iskola
Gyerek I. női 35kg küzdelem: III. Herendi Gréta Lisznyai utcai Általános Iskola
Gyerek II.férfi 35kg küzdelem: III. Pozsonyi Péter Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Serdülő férfi 42kg küzdelem: II. Fris Norbert Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Serdülő női +58kg küzdelem:  I. Kupecz Bernadett Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Junior női 55kg küzdelem: II. Milus Kíra Győri Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Gyerek I.női formagyakorlat: I. Herendi Gréta Lisznyai utcai Általános Iskola
III. Gergely Henrietta Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Serdülő férfi formagyakorlat: II. Vikukel Máté Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Serdülő női formagyakorlat: III. Szeitz Adrienn Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Junior összevont formagyakorlat: IV. Borhegyi Veronika Elte Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium

 

Az érmeseken túl a döntőre továbbjutók listája:

Kategória Név Iskola
Gyerek I.női formagyakorlat: Schrank Sarolta Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Gergely Henrietta Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Gyerek II.női formagyakorlat: Matuz Ágnes Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Gyerek II.férfi 35kg küzdelem: Fris Gergely Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
Serdülő férfi 50kg küzdelem: Pozsonyi Tamás Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Veres Kámen Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Serdülő férfi 70kg küzdelem: Török Dominik Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Serdülő női +58kg küzdelem: Lestál Fanni Kosztolányi Dezső Gimnázium
Varga Panni Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola
Serdülő női formagyakorlat: Kupecz Bernadett Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Lestál Fanni Kosztolányi Dezső Gimnázium

 

Váczi Zoltán 3.dan